Trenujesz ciężko, regularnie, a mimo to brak u Ciebie wyników? Wykonujesz wszystkie ewolucje poprawnie, a mimo to doznajesz poważnych kontuzji? Całkiem możliwe, że wybrałeś dyscyplinę sportu niezgodną z Twoimi genetycznymi predyspozycjami. Jest test DNA, który z pewnością pomoże Ci sprawdzić, czy dyscyplina, którą uprawiasz lub chcesz jej uprawianie dopiero zacząć, rzeczywiście jest dla Ciebie. Zapewne słyszałeś już, że wiele zdolności i predyspozycji np. na dane choroby mamy zapisane w genach. Dotyczy to również uprawiania sportu. Badania DNA sportowe są w zasięgu Twojej ręki. Dzięki nim ukierunkujesz swoją karierę do zwycięstwa lub przynajmniej będziesz ćwiczył z mniejszym wysiłkiem i bez kontuzji.

Badania genetyczne sportowe dają możliwość celnego trafienia w dyscyplinę sportu

Dzięki badaniom genetycznym sportowym dowiesz się, jaka dyscyplina sportu jest właśnie dla Ciebie. Pomoże Ci to nie błądzić i od razu zająć się odpowiednimi treningami, w których będziesz uczestniczyć z łatwością. Poza tym unikniesz wielu kontuzji, gdyż w badaniu kodu DNA zostanie przedstawione, czy masz predyspozycje np. do treningów siłowych, czy raczej do lekkiej atletyki, skoków, pływania itd. Skorzystaj z wygodnego testu, wykonaj go w domu i wyślij kurierem do firmy 24Genetics.

Gdy wiesz, jakie masz predyspozycje sportowe, przestaniesz kluczyć i męczyć się w dyscyplinie sportu narzuconą np. przez rodziców. Genetyczne badania rozwieją wątpliwości, a Ty będziesz mógł ćwiczyć to, co pozwala Ci osiągać lepsze wyniki z o wiele mniejszym nakładem pracy podczas treningów. Firma badająca DNA przeprowadzi dla Ciebie lub Twojego dziecka badanie z poziomu genetycznego. To badanie pomoże Ci i Twojemu dziecku zrozumieć, dlaczego nie każda dyscyplina sportu u Ciebie lub u dziecka jest możliwa, by się jej wyuczyć  na perfekt.

Wybierz badania DNA sportowe, a dowiesz się o swoich możliwościach w danej dyscyplinie sportowej. Być może granie w piłkę nożną wcale nie jest dla Ciebie, a np. biegi przełajowe byłyby idealne. Dzięki poznaniu wyników badań wszystko zacznie się w Twoim życiu dobrze układać. Przyjdzie zadowolenie, zniknie wiele trudnych sytuacji w życiu, a sport stanie się lekki i przyjemny, gdyż będziesz mógł całym sercem oddać się dyscyplinie sportu, wolnej od kontuzji, zgodnej twojemu genetycznemu zapisowi.

Gdzie wykonać badania genetyczne sportowe?

Pobieranie próbki śliny do badania genetycznego odbywa się w Twoim domu. Otrzymasz od firmy 24Genetics drogą pocztową zestaw do przeprowadzenia pobrania materiału genetycznego. Gdy wszystko wykonasz zgodnie z załączoną instrukcją, odeślij paczkę wraz z próbką na wskazany adres. Czekaj na wyniki.

Należy nadmienić, że firma badająca DNA posiada również inne zestawy badań genetycznych, dzięki którym możesz zbadać np. czy masz predyspozycje do określonych chorób lub chciałbyś dowiedzieć się, kto był Twoim przodkiem z linii matki i ojca. Poznasz zatem swoje pochodzenie.  Do zamówienia zestawu lub pakietu badań genetycznych wystarczy Ci dostęp do Internetu. Zamów test badania genetycznego bądź świadomy swoich możliwości. Pomoże Ci to stać się bardzo dobrym sportowcem, który ćwiczy mądrze, a nie ciężko.