Sezon zimowy to idealny czas, by wyjechać na narty z całą rodziną, Mimo że polskie góry do najwyższych nie należą, coraz więcej Polaków wybiera ojczystą ziemię na spędzenie urlopu czy ferii. Gdzie warto pojechać na krótki kilkudniowy wyjazd?

Białka tatrzańska- miejsce idealne!

Do Białki Tatrzańskiej z roku na rok przyjeżdża coraz więcej miłośników białego szaleństwa. To miejsce pełne innowacyjności, perfekcyjnie przygotowanych tras i ośrodków narciarskich. Dzięki nowoczesnemu systemu naśnieżania Białka rozpoczyna sezon jako jedna z pierwszych i nawet gdy grudzień dopisuje piękną pogodą, tam jazda na nartach trwa w najlepsze.

Mała, niepozorna Krynica.

Krynica od wielu lat znana jest jako miejsce uzdrowiskowe, pełne kuracjuszy. Jednak mało osób wie, że jazda na nartach w Krynicy może być wielką przyjemnością i zabawą. Są tam wspaniałe trasy czerwone dla narciarzy dobrze wyszkolonych oraz łagodne pagórki przeznaczone dla małych dzieci, dopiero rozpoczynających przygodę z tym zimowym sportem.

Wisła, dobrze znana z telewizji.

Wisłę widujemy na ekranach naszych telewizorów z okazji skoków narciarskich, w których prym od wielu lat wiodą właśnie Polacy. Oznacza się na tle innych różnorodnością niewielkich terenów i jest najczęściej wybierana przez rodziny z dziećmi. Najtrudniejsze stromizny znajdziemy na wiślanym Stożku, a największą trasą dysponuje Soszów, posiadający czteroosobową kolejkę i prawie 6 km białego szaleństwa.

Również marki sportowe pokochały ten sport, dlatego z sezonu na sezon poszerzają swoją ofertę, tak by klienci znaleźli modne i wygodne kurtki narciarskie, czapki i rękawiczki, profesjonalnie uszyte, dodatkowo w modnych, zimowych kolorach! Przecież na stoku, też chcemy być modni, czyż nie?